Skip to content

ALYTAUS BĖGIMAS

kovai su vėžiu palaikyti

ATSIRADIMO ISTORIJA Kaip pradėjome?

Pirmąjį Alytaus bėgimą VšĮ “Tėviškės namai” Vėžio informacijos ir paramos centras kartu su Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija bei vietos bendruomene surengė 2012 m. pavasarį. Idėja surengti šią akciją kilo bendradarbiaujant su Jungtinės Karalystės labdaros fondu „The Tiltas Trust“, kurio atstovai su VšĮ “Tėviškės namai” palaiko draugiškus bendradarbiavimo ryšius nuo 2010 metų.

 

Kiekvienais metais susidomėjusių ir dalyvaujančių šventėje skaičius vis augo. Prieš pirmus metus startavęs su 250 dalyvių, 2022 metais renginys jau pritraukė beveik keturis šimtus bėgimo mėgėjų. Šventėje dalyvavo sportininkai ir bėgimo entuziastai iš visos Lietuvos.

ALYTAUS BĖGIMAS
ALYTAUS BĖGIMAS

Tikslas

ALYTAUS BĖGIMAS kovas su vėžiu palaikyti skirtas palaikyti su vėžio liga susidūrusius mūsų krašto gyventojus, surinkti paramą Alytaus vėžio informacijos ir paramos centrui, kad galėtume teikti visokeriopą pagalbą bei viešinti vėžio prevencijos priemones.

Kodėl to reikia?

Nes judėjimas ir aktyvus gyvenimo būdas padeda ne tik išlaikyti gerą fizinę formą, bet ir užkirsti kelią lėtinėms bei pastaruoju vis dažniau pasitaikančioms onkologinėms ligoms. Be to viešai kalbėdami apie onkologinių ligų prevenciją, mes visi galime padėti sau ir savo artimiesiems užkirsti kelią vėžio ligoms.

Kiekvieno žmogaus rūpinimasis savo kūno sveikata ir dvasios gerove yra labai svarbus visuomenei. Kuo mažiau sergam tuo visuomenė išleidžia lėšų sveikatai atstatyti bei gali daugiau dėmesio skirti kitoms problemoms spręsti.

 

Solidarumas

Susirgus onkologine liga dar dažnai slepiama,  kad apie ligą nesužinotų darbdaviai, kaimynai ar draugai.  Dar pasitaiko mitų ir stigmų. Apie problemas nedrįstama kalbėti viešai. O tai neprisideda prie greitesnio sveikimo ir vėžio įveikimo. Būtina kalbėtis , eiti į visuomenę, kad per visuomenės palaikymą įkvėptume viltį ir ryžtą kovoti su šia liga. Alytuje įsteigto Vėžio informacijos ir paramos centro vykdoma veikla yra vienas iš būdų surasti tą viltį ir pakylėti susidūrusius su onkologine liga. 

ALYTAUS BĖGIMAS

Kviečiame palaikyti tuos, kurie jau susidūrė su onkologinės ligos diagnoze.

Visuomenės palaikymas ir supratimas, o per jį ir pagalba – kelias į greitesnį sveikimą.

Kviečiame visus ateiti ir padovanoti viltį kitiems.

Ateik ir tu ir pasakyk STOP vėžiui !

 

 

 

ALYTAUS BĖGIMAS
ALYTAUS BĖGIMAS
ALYTAUS BĖGIMAS
ALYTAUS BĖGIMAS
ALYTAUS BĖGIMAS
ALYTAUS BĖGIMAS
ALYTAUS BĖGIMAS
ALYTAUS BĖGIMAS
ALYTAUS BĖGIMAS
ALYTAUS BĖGIMAS

www.alytausbegimas.lt

Kartu mes galime daug !

Tėviškės namų bendruomenė
Įm.k. 304064455

VšĮ “Tėviškės namai”
Įm.k. 302480323

Daugų g. 5A, Alytus
Tel.: +370 641 11 641
El.p.: info@teviskesnamai.lt

© Copyright
Tėviškės namų bendruomenė   
2022 all rights reserved